Актуально / Здана до друку нова книга "Казок"

Здана до друку нова книга 20 ноября 2015

Наш проект настільки сподобався дітлахам, що ми вирішили продовжувати далі. І приготували чергову частину нашої казкової збірки. 
Цього разу до неї увійшли кращі казки відомої дитячої письменниці, першої жінки-лауреата Нобелівської премії з літератури Сельми Лаґерлеф.
Вони не тільки цікаві та пізнавальні для читання і прослуховування, а й мають надзвичайно потужний виховний потенціал: навчають відрізняти добро і зло, закликають до любові, милосердя, щирості та пробуджують надію на краще. 
Читачам буде цікаво помандрувати дивовижним світом образів та героїв казки-пригоди "Дивовижна подорож Нільса Гольгерсона із дикими гусьми", а також доторкнутися глибин простих, прекрасних і вічних цінностей у казках з циклів "Легенди про Христа" та "Невидимі зв'язки". 
Малюнки до збірки, як і минулого разу, створили маленькі пацієнти НДСЛ "ОХМАТДИТ", а аудіо-додаток озвучили відомі ведучі телеканалу "Інтер": Андрій Доманський, Андрій Данілевич, Анастасія Даугулє, Роман Кадємін, Жанна Тихонова, Ірина Юсупова та інші. 
Збірка вже відправлена до друкарні, а її презентація у Київському Будинку Книги запланова на 12 грудня. 
Слідкуйте за нашими новинами! 

 


Увесь архів...

НАВІГАЦІЯ

Соціальний проект АНДРІЯ ШИПКО
© всі права захищені 2013
Дизайн проекта Андрій Побегаєв Украина онлайн