Актуально / Казкову збірку подарували дитячим бібліотекам

Казкову збірку подарували дитячим бібліотекам8 октября 2013

 7 жовтня 2013-го року у Національній бібліотеці України для дітей відбувся урочистий захід, на якому вчителі, бібліотекари, школярі отримали збірку «Казки, що виховують…» в подарунок.

Автор ідеї благодійно-соціального проекту Андрій Шипко привітав присутніх, розповів про історію створення збірки та її аудіо-версії, зауваживши, що «Казки…» навряд чи б були втілені в буття без допомоги відомих українських акторів і телеведучих, без молодих волонтерів і найголовніше – без пацієнтів центру токсикології НДСЛ «ОХМАТДИТ». Нагадаємо, що саме ці дітки – які потребують уваги та підтримки – стали художниками-ілюстраторами збірки.

Також присутнім продемонстрували соціальний короткометражний фільм про дітей, життя яких неможливе без гемодіалізу – «Казковий світ дитинства». Всі діти без виключення – унікальні та неповторні, усі потребують уваги, але діти, які мають серйозні проблеми зі здоров’ям, дають нам можливість замислитись і виховувати в себе та в наших дітях співчуття, небайдужість, вміння дружити та піклуватися про інших.

«Казки, що виховують…» були не просто подаровані присутнім, а й передані до дитячих бібліотек всіх областей України.


Увесь архів...

НАВІГАЦІЯ

Соціальний проект АНДРІЯ ШИПКО
© всі права захищені 2013
Дизайн проекта Андрій Побегаєв Украина онлайн