Актуально / Батьки дітей-учасників казкового проекту дякують за підтримку

Батьки дітей-учасників казкового проекту дякують за підтримку6 сентября 2013

  Чимало гостей казкового концерту, який відбувся 29 серпня 2013-го року в Українському домі в Києві, відгукнулися на ініціативу головного організатора проекту Андрія Шипкота підтримали дітей-пацієнтів центру токсикології НДСЛ «Охматдит» добровільними пожертвами. Нагадаємо, що ці діти проілюстрували збірник «Казки, що виховують…» своїми малюнками. Святковий концерт був завершений благодійним аукціоном, на який виставили 12-ть дитячих картин. Усі вони були придбані.

Співак і актор Андрій Кравчук , який виступив у ролі ліцитатора, ділиться своїми враженнями: «Здорово і символічно, що цей благодійний захід припав на святкування Успіння Богоматері. Обличчя діточок і матінок, які взяли участь чи були просто присутні на концерті, сяяли посмішками. Під час аукціону я бачив діточок, які благали своїх батьків купити малюнки і підтримати їх однолітків. Це означає, що дитячі серця відгукнулися, що все було зроблено правильно. Так тримати!». Андрій Кравчук зізнався, що увійшов в раж, продаючи малюнки, аби зібрати якомога більше на користь нужденним діткам. А одна з картин пішла з благодійного «молотка» аж за (!) 6 тисяч гривень. Середня вартість лота склала 1,5-2 тисячі.

Всі зібрані кошти - 33 тисячі 175 гривень 50 копійок (включно з пожертвами) - у присутності лікарів «Охматдиту» передані батькам учасників проекту.

«Щиро вдячна всім організаторам цього проекту, з такими дітьми дуже складно знайти контакт , а вам – вдалося!.. Гроші поділені між усіма дітьми порівну», - написала нам звіт мама Діми Брозінского – одного з учасників казкового проекту.

Керівник проекту « Казки ... » Анна Захарова сподівається , що шанс на одужання отримають і інші дітки – контактні дані пацієнтів токсикологічного відділення НСЛБ «Охматдит» є в розділі «Допомогти дітям».

«Милосердям потрібно жити, - каже відомий православний місіонер, протоієрей Микола Несправа (який придбав на аукціоні два малюнки). - Важливо, що діти-учасники проекту отримують підтримку, але ще важливішим є приклад для підлітків, для маленьких гостей концерту, які на власні очі переконалися, що гроші – не головне. Що важливішим є активне життя». За словами священика, вкрай потрібно допомагати нужденним, але навіть якщо ми просимо когось про допомогу, то це – не пасивний стан, коли нам зобов'язані дати , а ще й спроба бодай щось змінити на краще.


Увесь архів...

НАВІГАЦІЯ

Соціальний проект АНДРІЯ ШИПКО
© всі права захищені 2013
Дизайн проекта Андрій Побегаєв Украина онлайн