Андрій Шипко, автор ідеї, організатор проекту
 
 
- Моє покоління виховувалося на добрих, зрозумілих, повчальних казках. Сьогодні я - батько трьох дітей, і дуже хочу, щоб сучасні діти теж мали у своїй духовній скарбниці казки, які навчають любові та добру. 
Цей сайт – частина мого соціального проекту, мета якого - підтримка маленьких пацієнтів Українського центру токсикології та інтенсивної еферентної терапії НДСЛ «ОХМАТДИТ». Ці дітки потребують особливої уваги та підтримки, адже вони мають проходити складне лікування та тривалий час перебувати у лікарняних палатах. А дитинство вимагає кольорів, емоцій, різноманіття відчуттів і почуттів, сили та енергії творчості!
Ось чому ми з однодумцями вирішили об’єднати зусилля, щоб додати фарб у настрій їх  дитинства. Так розпочалася ця казкова робота (саме так, «казкова», а не будь-яка інша): казки, донесені до нас старим і мудрим часом, витримані і очищені духовним досвідом людства, мають наситити життям та творчістю юних художників, які працюють над ілюстраціями до текстів казок, навчити дивитися і бачити, слухати і чути, відчувати і замислюватися.
Я щасливий тим, що мав можливість на власні очі бачити багатотижневий творчий процес із створення ілюстрацій - маленьких художніх шедеврів, які розкривають таємничий світ дитячої душі. Осторонь не залишилися і дорослі: їхній імпульс творчості проявився в створенні аудіо-книги, в якій ви зможете почути улюблені казки у виконанні відомих акторів, дикторів та телеведучих. Чи не є це справжнім дивом і реальною казкою?

Сьогодні проект налічує 10 народних і авторських казок, які, на мій погляд, представляють кращі зразки світової казкової класики. Підбираючи для проекту казки, ми консультувалися з досвідченими педагогами, психологами, духовними особами: обирали саме такі, які можна вважати життєтворчими, оптимістичними і насправді добрими. 
 Отже, ласкаво запрошую і дорослих, і дітей доторкнутися до чарівного світу добрих казок, ілюстрації до яких зробили маленькі, але дуже мужні і одночасно чутливі діти – пацієнти «ОХМАТДИТУ».
  На цьому сайті Ви зможете не тільки прочитати казки, безкоштовно завантажити аудіокнигу, а ще й познайомитися з кожним маленьким учасником нашого проекту і долучитися до благодійного збору коштів на їх лікування. Детальна інормація про кожну дитину, а також номер банківського рахунку батьків і їх контактні дані - у розділі "ДОПОМОГТИ ДІТЯМ".
  Я маю велику надію, що цей сайт стане для Вас добрим другом та маленьким промінцем світла, віри, надії та любові!

НАВІГАЦІЯ

Соціальний проект АНДРІЯ ШИПКО
© всі права захищені 2013
Дизайн проекта Андрій Побегаєв Украина онлайн